Centurion – rozrywka w pełnym tego słowa znaczeniu.

Kołobrzeg w województwie zachodniopomorskim to nie tylko dostęp do morza, czy liczne miejscowe atrakcje. Nie daleko Koszalina znajduje się miejscowość Grzybowo. Jest to mała wieś letniskowa z dostępem do morza. Każdy kto lubi aktywny wypoczynek, odrobinę adrenaliny i wspaniałą zabawę zdecydowanie powinien odwiedzić tę miejscowość.

Znajduje się tam bowiem Centurion. Firma ta zajmuje się organizacją aktywnych form wypoczynku. Centurion w swojej ofercie ma bogate atrakcje dla grup zorganizowanych oraz dla osób indywidualnych. Paintball, kule wodne, zorbing (staczanie się ze zbocza w nadmuchiwanej plastikowej podwójnej kuli), spływy kajakowe, wycieczki samochodami terenowymi, ruady, buggy oraz strzelnice to tylko nieliczne przykłady z całej listy. Firma Centurion zajmuje się organizacją imprez masowych takich jak: imprezy integracyjne, wieczory kawalerskie, imprezy dla kolonii i zielonych szkół. Na miejscu poza samymi atrakcjami znajduje się catering w postaci potraw z grilla. Firma Centurion zapewnia także transport, jak i sprawdzoną bazę noclegową. Ponad to firma często oferuje znaczne promocje na swoje usługi. Podsumowując, stwierdzić należy, że Grzybowo to miejsce, które powinien odwiedzić każdy kto lubi aktywnie spędzać czas. Liczne atrakcje sprawiają, że nawet najbardziej wybredni klienci znajdą coś dla siebie.

Nie ważne czy ktoś woli błotniste drogi w samochodach terenowych lub na quadach, spacerowanie w parku linowym, pływanie łodzią motorową czy strzelać do przeciwnej drużyny paintballem, wszystko to jest dostępne w jednym miejscu – w Centurionie.